KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398567
nr 1239 8567
osignerad, blommor i korg. Olja på duk, 40x50
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:28:05
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr